İLETİŞİM

444 6 113 info@nadoconakliyat.com.tr
Sosyal Medya:

HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK VE FİYAT ALMAK İÇİN ARAYIN

ARŞİV TAŞIMA

Arşiv Taşıma

Arşiv taşıma nakliye sektöründe yeni açılmış bir alandır. Nakliye sektörü her geçen gün gelişmekte olup her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Arşiv taşımacılığı aslına bakılırsa bir kurumsal taşıma yöntemidir. Bu nedenle arşiv taşımacılığı yapılırken nakliye şirketinin büyük bir dikkatle seçilmesi gerekir. Çünkü bir nakliye şirketinin arşiv taşıma işini yapabilmesi için büyük bir tecrübeye ve işinde profesyonel elemanlara ihtiyacı vardır. Bizler de yıllardır taşıma sektöründe hizmet veren bir firma olarak müşterilerimize büyük bir başarı ile arşiv taşıma hizmeti sunuyoruz.

Bir firmanın arşiv taşımacılığı yapabilmesi için K belgesine sahip olması gerekir. K belgesi firmanın arşiv taşımacılığı yapmaya uygun olduğunu gösterir. K belgelerinin de kendi arasında çeşitleri vardır ve bu belgelerin en üst versiyonuna sahip olunduğu zaman firmanın başarılı olduğu anlamına gelir. Bizler de üst düzey K belgesine sahip bir firma olarak müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Bizler bu belgeyi sahip olduğumuz tecrübeli ekibimiz sayesinde elde ettik. Sizler de bizlere güvenerek arşiv taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Arşiv Taşımacılığında Deneyim

Arşiv taşımacılığı bilindiği üzere zor bir iştir. Çünkü arşiv demek bir kurumun kendine ait belgelerinin dosyalar halinde saklanması demektir. Bu belgelerin kayıp olması halinde kurum büyük sıkıntılar ile karşılaşabilir. Bizler de bu evrakların önemini bildiğimiz için işimizi büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyoruz. Arşiv dosyaları tekerlekli dolaplara sıralı bir şekilde durmaktadır ve taşınma esnasında bu dosyaların kaymasını önlemek için özel kılıflar ile kapatılması gerekir. Bizler de arşiv taşıma hizmeti sunarken en iyi şekilde paketleme ve yerleştirme aşamalarını gerçekleştiriyoruz.

Arşiv taşımacılığı yaparken iki farklı türde taşıma türü bulunmaktadır. Birincisi dosya dolabını boşaltmadan olduğu gibi tabi özel kılıflar ile kapatılarak yük aracına yerleştirilmesidir. İkincisi ise dosyaları boşaltıp dolapları ayrı ayrı dosyaları ayrı bir şekilde araca yerleştirmektir. Bu durumda dosyalar koliler yardımı ile taşınmaktadır. Bizler eğer gideceğimiz mesafe uzunsa ikinci yöntemi tercih ediyoruz fakat kısa mesafeli taşımalarda vakit kaybının yaşanmaması için birinci yöntemi tercih ediyoruz. Yaptığımız her aşamayı da sahip olduğumuz deneyim sayesinde başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Arşiv Taşıma Ne İçin Gerekli?

Arşiv taşımacılığı daha çok kurum taşındığı zaman gerek duyulan bir hizmettir. Örneğin bir hastane, adliye, postane ya da banka başka bir adrese taşınacak. Bu durumda arşiv bölümünü taşınılacak yeni adrese güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. Bu mesafe bazen iki sokak uzakta olabiliyorken bazen kilometrelerce uzakta olabiliyor. Bizler her türlü riske karşı tedbirimizi alıyoruz ve müşterilerimizi mağdur etmeden gideceği yere götürüyoruz.

Arşiv taşıma sektöründe hızlı olmak çok önemlidir. Çünkü firma ne kadar hızlı olursa kurumun işleyişi de bir o kadar hızlı döner. Arşiv dosyaları olmadan kurum göreve gelemeyeceği için bizler de elimizi çabuk tutuyoruz ve tabi ki hiçbir şekilde hata yapmamaya da dikkat ediyoruz. Sizler de firmamızdan arşiv taşıma hizmeti alarak hızlı bir şekilde kurumunuzu taşıyabilir ve eksiksiz bir şekilde taşınma hizmetini halledebilirsiniz.

Arşiv Taşıma Ücretleri

Arşiv taşıma ücretlerini etkileyen bir takım etkenler vardır. Öncelikle taşınacak arşivin büyüklüğü, taşıma esnasında kullanılacak yük aracı ve gidilecek mesafe gibi etkenler taşıma ücretlerini değiştirmektedir. Ancak firmamız piyasanın altında hizmet veriyor çünkü bizim için her şeyden önce müşterilerimizin memnuniyeti geliyor. Bu nedenle önceliğimizi müşterilerimize veriyor ve talebiniz doğrultusunda sizlere orta düzeyde bir fiyat çıkarıyoruz. Sizler de firmamızdan arşiv taşıma hizmeti almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

HİZMETLERİMİZ

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Fuar ve Sahne Taşıma Hizmeti

Fuar ve Sahne Taşıma

Fuar ve Sahne Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Akıllı Tekstil Taşıma Hizmeti

Akıllı Tekstil Taşıma

Akıllı Tekstil Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Fabrika Taşıma Hizmeti

Fabrika Taşıma

Fabrika Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Lojistikte Paketleme

Ambalajlama

Ambalajlama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Arşiv Taşıma Hizmeti

Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Piyano Taşıma Hizmeti

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Evcil Hayvan Taşıma Hizmeti

Evcil Hayvan Taşıma

Evcil Hayvan Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...

HİZMET AVANTAJLARI

Ücretsiz Expertiz

Firma personellerimizi evinize yada iş yerinize göndererek eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz.

BİLGİ ALIN...
Sigorta ve Sözleşme

Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Nakliye ve taşıma esnasında olası kazalardan dolayı hasar gören eşyalarınızın değeri sigorta kapsamında karşılanmaktadır.

BİLGİ ALIN...
Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama yapmadan eşya taşımasına geçmeyiz. Bütün eşyalar tek tek ve özenle ambalajlanır ve kolilere yerleştirilir. Profesyonel ekibimiz tüm eşyalarınızı en doğru şekilde ambalajlar.

BİLGİ ALIN...