İLETİŞİM

444 6 113 info@nadoconakliyat.com.tr
Sosyal Medya:

HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK VE FİYAT ALMAK İÇİN ARAYIN

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler Arası Nakliyat 

Hayatımız boyunca birçok kez taşınma ihtiyacı ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Özellikle bu işlemler günlük hayatımızda çoğu kez karşımıza çıkmaktadır. Farklı sebeplerden dolayı bulunduğumuz şehirden, başka bir şehre taşınmak zorunda kalabiliriz. Genellikle şehirlerarası taşınma işlemleri atamalı bir şekilde çalışan birçok memur ve çalışanlar için karşılaşmış oldukları durumlardan bir tanesidir. Tayin çıkma sebebiyle şehirler arası nakliyat kapsamında birçok hizmet alan şahıslar bulunmaktadır. Bu tarz taşınma işlemlerini profesyonel firmalardan yaptırdığınızda, güvenli bir şekilde taşınmanız mümkündür. Şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firmamız, siz değerli müşterilerimizin şehirler arası taşıma işlemlerini özverili ve güvenli bir şekilde yerine getiren kaliteli firmalardan bir tanesidir.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat hizmetleri, evden eve nakliyat hizmetlerinden farklı detaylarda yapılmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde, taşınacak olan tüm eşyaların profesyonel bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Çünkü uzun bir süre yola gidecek olan eşyalar, sevkiyat işlemleri esnasında zarar görmeden taşınmalıdır. Bu kapsamda firma çalışanlarımız sizlerin eşyalarını en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Kırılacak eşyalar özenli bir şekilde paketlenerek koruma altına alınıyor. Kadınların en çok dikkat etmiş olduğu mutfak eşyaları, firma çalışanlarımızın tecrübeleriyle güvenli bir şekilde paketlenmektedir. Şehirler arası nakliyat kapsamında taşıma işlemi yapılacak olan tüm ürünler, sökülerek paketlenmeli ve sevkiyat işlemi gerçekleştirilmelidir. Firma çalışanlarımız eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması konusunda, her türlü bilgi ve deneyime sahip kişilerden oluşturulmuştur.

Şehirler Arası Nakliyatta Kaliteli Ekipmanlar Kullanıyoruz

Nakliyat işlemlerinde kullanılan ekipmanların kaliteli olması son derece önemlidir. Özellikle sevkiyat araçları yüksek modelli olmalıdır. Çünkü uzun bir süre seyahat halinde olan araç, nakliye işlemleri esnasında bozulup, hasar vermemelidir. Şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firmamız da, birçok kaliteli ekipman ile faaliyet sürdürmekteyiz. Şehirler arası taşıma işleminde sevkiyat kamyonlarının işlevi oldukça önemlidir. Sevkiyat kanyonlarımız yüksek modelli olup teknolojik her türlü özellikleri barındırmaktadır. Yüksek modelli araçlarla eşyalarınızın sarsılmadan taşınmasını sağlamaktayız. Eşyalarınız nakliyat işlemleri esnasında zarar görmeden, firmamız aracılığı ile istediğiniz her türlü şehre güvenli bir şekilde taşınıyor. Yüksek modelli araçlarımızın iç kısımlarında, eşyalarınızın sarsılmadan gidebilmesi için birçok önlemi alarak eşyalarınızı yerleştiriyoruz. Bu sayede eşyalarınız uzun süre yolda sarsılmadan  ve kırılmadan taşınmaktadır.

Ekipmanlarımızın Bakımları Gerekli Zamanlarda Yapılıyor 

Şehirler arası nakliyat işlemlerinde, kullanmış olduğumuz tüm ekipmanların bakımlarını gerekli zamanlarda sağlıyoruz. Firmamızda bulunan ekipmanlar ve araçlarımız, nakliyat işlemleri öncesinde gerekli incelemelerden geçtikten sonra nakliyat işlemleri gerçekleşmektedir. Araçlarımız yolda kalmasın diye gerekli bakımları sağlanmaktadır. Şehirler arası taşımacılık uzun bir süre zarfında gerçekleşeceği için, birçok imkânı sizlere sunmaktayız. Eşyalarınızın nakliye işlemleri esnasında zarar görmesi durumunda, sigortalı taşımacılık kapsamında gerekli ödemeleri gerçekleştiriyoruz. Sigortalı taşımacılık müşterilerimizin haklarını korumak adı altında sunmuş olduğumuz hizmetlerdir.

Uzman Kadromuzdan Destek Alın 

Profesyonel bir şekilde faaliyet sürdürdüğümüz firmamızda, tüm nakliye hizmetlerinde en iyi hizmeti sunan firma olmayı başarmaktayız. Firmamız evden eve nakliyat ofis taşımacılığı şehirler arası nakliyat parça eşya taşımacılığı fabrika taşımacılığı gibi alanlarda sizlere hizmet sunmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız, işinde uzman ve profesyonel kişilerden oluşturulmuştur. Sizlerin de şehirler arası nakliyat firmasına ihtiyacınız var ise firmamızı tercih ederek, güvenli bir şekilde nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizler her zaman uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Eşyalarınıza zarar vermeden özenli bir şekilde sevkiyatına gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatta yapımız ile sizlere maddi olarak da katkı sağlamaktayız. Şehirler arası nakliyat işlemleriniz için firmamızı tercih ederek, güvenli ve kolay bir şekilde taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

HİZMETLERİMİZ

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Fuar ve Sahne Taşıma Hizmeti

Fuar ve Sahne Taşıma

Fuar ve Sahne Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Akıllı Tekstil Taşıma Hizmeti

Akıllı Tekstil Taşıma

Akıllı Tekstil Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Fabrika Taşıma Hizmeti

Fabrika Taşıma

Fabrika Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Lojistikte Paketleme

Ambalajlama

Ambalajlama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Arşiv Taşıma Hizmeti

Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Piyano Taşıma Hizmeti

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Evcil Hayvan Taşıma Hizmeti

Evcil Hayvan Taşıma

Evcil Hayvan Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...

HİZMET AVANTAJLARI

Ücretsiz Expertiz

Firma personellerimizi evinize yada iş yerinize göndererek eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz.

BİLGİ ALIN...
Sigorta ve Sözleşme

Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Nakliye ve taşıma esnasında olası kazalardan dolayı hasar gören eşyalarınızın değeri sigorta kapsamında karşılanmaktadır.

BİLGİ ALIN...
Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama yapmadan eşya taşımasına geçmeyiz. Bütün eşyalar tek tek ve özenle ambalajlanır ve kolilere yerleştirilir. Profesyonel ekibimiz tüm eşyalarınızı en doğru şekilde ambalajlar.

BİLGİ ALIN...