İLETİŞİM

444 6 113 info@nadoconakliyat.com.tr
Sosyal Medya:

MİSYONUMUZ

Yaptığımız işin her aşamasında mükemmeliyeti ve kaliteyi garantileyerek müşterilerimize beklentilerini aşan uluslararası lojistik hizmeti vermek.

Memnuniyete yol açan her türlü çalışmanın güvenli taşımacılık yapmaktan geçtiğini birinci ilke olarak edinmiş olup bundan sonrası içinde aynı ilke yolunda yürümeye devam edeceğimizi saygıyla ifade ederiz .

Deneyimli ve profesyonel çalışma ekibimizle ve Türk ekonomisine katkıda bulunan çalışmalarımızla ülkemizde en iyi servis veren ayrıcalıklı şirketler konumundaki yerimizi korumaktayız.

Hizmet sunduğu pazarın ihtiyaçlarını karşılayarak yüksek kalitede taşımacılık ve nakliye servisi vermeyi şirket politikası haline getiren Nadoco Nakliyat müşterilerinin taleplerini aşmayı hedeflemektedir. Malınızın yüklenmesinden teslimine kadar geçen sürede yer alan her türlü taşımacılık faaliyetinde hizmeti kalitesinden taviz vermeden bir bütün olarak sunmaktadır.

Nadoco Nakliyat İSTEEND üyesidir. Türkiye genelinde faaliyet gösteren nakliyeci firma sayısı son 30 yıl içerisinde büyük bir yükselişle artmaktadır. Artan firma sayısının yanı sıra güvenilir firma bulmak da oldukça zorlaşmaktadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından düzenlenen kanunlar çerçevesinde nakliye firmalarının sahip olması gereken bazı belgeler vardır. Ancak ne yazık ki günümüzde bu belgelere sahip olmadan gerekli nakliye ve taşıma işlemleri gerçekleştirmek o nakliyat firmasının güvenini düşürecektir isteed belgesi taşıyan firmalar kalite ve güvene dayalı hizmet verdiklerinin garantisini bu belgelerle göstermektedir.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat