İLETİŞİM

444 6 113 info@nadoconakliyat.com.tr
Sosyal Medya:

ULUSLAR ARASI NAKLİYAT

HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK VE FİYAT ALMAK İÇİN ARAYIN

ULUSLAR ARASI NAKLİYAT

Uluslar Arası Nakliyat

Uluslararası nakliyat bir diğer adı ile uluslararası taşımacılık olarak bilinir. Uluslararası nakliyat  tam olarak bir eşyanın bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmasını ifade eder. Uluslararası nakliyatın diğer nakliyat türlerinden farkı taşıma hizmetinin deniz, kara ve hava yolu üzerinden yapılıyor olmasıdır. Firmamızda uluslararası nakliyat hizmeti konusunda tüm eşyaların taşımacılığını müşterilerimizin istediği her ülkeye güvenle götürmektedir. Firmamız 20 yılı geçmiş tecrübesi ile dünyanın her yerine taşıma hizmeti sunmaktadır.

Firmamızda bulunan bu konuda eğitim almış ve tecrübe kazanmış elemanlar sayesinde düzenli bir iş birliği oluşturarak dünya çapında hizmet vermektedir. Uluslararası taşımacılık nakliyat hizmetleri arasında en ağır olanı ve en kapsamlı olan nakliyat türüdür. Bu nedenle hem tecrübe gerektirir hem de profesyonel hizmet gerektirir. Çünkü yeri geliyor gemiler ile, yeri geliyor yük uçakları ile ya da büyük tırlar ile eşyaların taşımacılığı yapılıyor. Bizler de yukarıda belirttiğimiz gibi yeteri kadar tecrübeye ve profesyonel elemanlara sahip bir firma olarak tüm müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Uluslararası Taşıma Sözleşmeleri

Uluslararası nakliyat firmamız müşterilerimize deniz, kara ya da hava yolu üzerinden taşıma hizmeti sunarken bir takım sözleşmeleri de yerine getirmektedir. Çünkü uluslararası taşımacılık normal şartlarda riskli bir işlemdir fakat firmamız gerekli kontrolleri sağlayarak ve sözleşmeleri yaparak bu işi güvenilir hale getirmektedir. Taşıma sözleşmesi tam olarak iki taraf arasında yapılan nakliyeyi yapacak olan firmanın belli bir ücret karşılığında eşyayı bir adresten başka bir adrese taşımasını kapsayan sözleşmedir.

Taşıma sözleşmesinde bir takım bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgileri; tarafların isim soy isim ve imzası, nakliyesi yapılacak eşyanın temel bilgileri, taşınacak paket sayısı, taşınacak eşyanın brüt ağırlığı, nakliyeyi yapacak araç bilgileri, eşya yüklemesinin yapılacağı adres, eşyanın götürüleceği adres, yüklemenin ve boşaltmanın yapılacağı tarih olarak gösterebiliriz. Firmamıza uluslararası nakliyat hizmeti için başvurduğunuzda müşterilerimizde birlikte bu sözleşmeyi hazırlıyoruz ve sonrasında güvenli bir şekilde taşıma hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası Taşımacılık Hizmeti Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uluslararası nakliyat hizmeti vermek dışarıdan görüldüğü kadar kolay bir hizmet değildir. Çünkü bu nakliye türünde genelde gidilecek yol uzun olur ve bu sebepten dolayı eşyaların iyi derecede korunması gerekir. Bizler de tecrübeli bir firma olduğumuz için eşyalarınızın paketlemesini en iyi derecede yapıyoruz ve aracımıza eşyaları yüklerken de hasar görmelerini önleyecek biçimde yerleştiriyoruz. Yol boyu sık sık eşyaların durumunu kontrol ediyor ve sıfır hasar ile gideceği adrese ulaşmasını sağlıyoruz.

Eşyaları getireceğimiz adrese geldiğimizde yine aynı özeni göstererek eşyaları araçtan indiriyoruz ve uzman ekibimiz ile yerleştiriyoruz. Montaj gerektiren eşyaların kurulumunu gerçekleştiriyoruz ve bu işlemi yaparken yine eşyalar hasar görmüş mü diye inceleme yapıyoruz. Bu kadar uzun yolda eşyalarınızın zarar göreceğini düşünerek endişe edebilirsiniz. Ancak bizler yukarıda belirtmiş olduğumuz sözleşmeye eşya sigortasını da ekliyoruz. Bu durumda eşyalarınız firmamızdan kaynaklı bir hasar görürse masrafları biz karşılıyoruz.

Uluslararası Nakliyat Ücretleri

Uluslararası nakliyat ücretleri pek çok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Deniz taşımacılığı, hava yolu taşımacılığı ve kara yolu taşımacılığı fiyatlarımızı etkileyen ana unsurlardan birkaçıdır. Taşımanın hangi araç türü ile yapıldığı, eşyaların taşınacağı adresin uzaklığı, taşınacak eşya miktarı ve temizlik hizmeti gibi etkenler fiyat belirlememize yardımcı oluyor. Bu nedenle sizlere kesin bilgi verebilmemiz için firmamıza gelerek detayları konuşmamıza olanak sağlamanız gerekiyor. Sözleşmeyi oluşturduktan sonra sizlere net fiyat oluşturabiliriz. Detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

HİZMETLERİMİZ

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Fuar ve Sahne Taşıma Hizmeti

Fuar ve Sahne Taşıma

Fuar ve Sahne Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Akıllı Tekstil Taşıma Hizmeti

Akıllı Tekstil Taşıma

Akıllı Tekstil Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Fabrika Taşıma Hizmeti

Fabrika Taşıma

Fabrika Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Lojistikte Paketleme

Ambalajlama

Ambalajlama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Arşiv Taşıma Hizmeti

Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Piyano Taşıma Hizmeti

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Evcil Hayvan Taşıma Hizmeti

Evcil Hayvan Taşıma

Evcil Hayvan Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...

HİZMET AVANTAJLARI

Ücretsiz Expertiz

Firma personellerimizi evinize yada iş yerinize göndererek eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz.

BİLGİ ALIN...
Sigorta ve Sözleşme

Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Nakliye ve taşıma esnasında olası kazalardan dolayı hasar gören eşyalarınızın değeri sigorta kapsamında karşılanmaktadır.

BİLGİ ALIN...
Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama yapmadan eşya taşımasına geçmeyiz. Bütün eşyalar tek tek ve özenle ambalajlanır ve kolilere yerleştirilir. Profesyonel ekibimiz tüm eşyalarınızı en doğru şekilde ambalajlar.

BİLGİ ALIN...