İLETİŞİM

444 6 113 info@nadoconakliyat.com.tr
Sosyal Medya:

HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK VE FİYAT ALMAK İÇİN ARAYIN

FABRİKA TAŞIMA

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı nakliye sektöründe görülen büyük gelişmeler arasındadır. Evden eve nakliyat kadar yaygın olmasa da bazı durumlarda çok ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Normal şartlarda bile taşınmak bir hayli zordur kaldı ki fabrika gibi büyük makinalara sahip geniş bir alanı taşımak daha zordur. Bizler de müşterilerimize bu zorluklarla uğraşmamaları için fabrika taşıma hizmeti sunuyoruz. Fabrika içerisinde oldukça büyük genişlikte makinalar ve hassas malzemeler olduğu için bu eşyaların taşımacılığını yaparken çok dikkatli olmak gerekiyor. Bizler de elimizden gelen dikkati müşterilerimizin mağdur olmaması için gösteriyoruz.

Hatasız Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı içerdiği malzemelerden dolayı kesinlikle hata yapmayı kabul etmez. Çünkü taşıma esnasında ya da nakliye esnasında yapılacak en ufak bir hata fabrika sahibinin ciddi maddi kayıplara uğramasına yol açabilir. Bizler de bu konuya dikkat ederek işimizi yapıyoruz. Firmamızdan fabrikanızı taşımamız konusunda talep oluşturduğunuz zaman önce gelip alanın kontrolünü sağlıyoruz. Eşyaların büyüklüğüne göre ve alanın genişliğine göre yük aracı ayarlıyoruz ki eşyaları tek seferde götürebilelim diye.

Eşyalarınıza uygun aracı ayarladıktan sonra taşınma tarihini belirleyerek o gün geldiğinde tecrübeli elemanlarımız ve ayarlamış olduğumuz yük aracı ile fabrikaya geliyoruz. Taşınacak makinaların ağırlığına bağlı olarak vinç aracımızı da yanımızda hazır ediyoruz. Böylece vinç ile kısa yoldan eşyayı araca yüklüyoruz ve böylesi hem daha güvenli oluyor hem de daha kısa zaman alıyor. Eğer talep ederseniz anlaşmalı olduğumuz temizlik şirketinden temizlikçi elemanlarımızı da getiriyoruz ve hem eski fabrikanın hem de yeni fabrikanın temizliğini sağlamış oluyoruz.

Taşınma Sonrası İşlemler

Eğer temizlik hizmetini de talep ederseniz biz eski fabrikadan eşyaları araca yüklerken temizlik elemanları yeni fabrikanın temizliğini gerçekleştiriyor. Böylece tertemiz fabrikaya giriş yapılmış oluyor. Yeni fabrikaya giriş sağladığımızda yine vinç yardımı ile araçtan makinaları indiriyoruz ve siz nereye yerleştirmemizi isterseniz oraya yerleştiriyoruz. Eğer kurulum ve montaj gerektiren bir ürün varsa montajını da aynı gün içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Bu işlemlerin her biri ortalama bir gün sürüyor. Ancak fabrika çok fazla geniş  boyuttaysa ve yeni taşınılacak adres uzaktaysa taşınma süresi 2 güne sarkabiliyor. Bu nedenle taşınma tarihinden en az 1 hafta öncesinden firmamıza gelerek talep oluşturmanız gerekiyor. Böylece programınız aksamamış oluyor ve vaktinde fabrikayı boşaltmış oluyorsunuz. Bizler işimizi severek yaptığımız için ve müşterilerimize değer verdiğimiz için kesinlikle bir aksilik çıkmasına izin vermiyoruz. Sizler de bize bu konuda güvenebilirsiniz.

Fabrika Taşımacılığı Yaparken Hangi Araçlar Kullanılır?

Fabrika taşımacılığı yapılırken genel olarak büyük kamyonlar kullanılır. Ancak gerek duyulduğu durumlarda tır da kullanılan araçlar arasında yer almaktadır. Kullanmış olduğumuz tır ve kamyonlar makinalara zarar vermeyecek konforda ve tüm eşyaların sığabileceği kapasitededir. Vinç araçlarımız da fabrika taşımacılığı yaparken sıklıkla kullandığımız araçlar arasındadır. Çünkü bazı durumlarda makinaları kaldırmaya insan gücü yetersiz kalıyor ve biz de işimizi garantiye alıyoruz.

Eşyalarınızın güvenle taşınacağının güvencesini size verebilmek için eşya sigortası yaptırıyoruz. Bu sigorta kapsamında eşyalarınıza firmamız yüzünden bir hasar gelirse masrafını biz karşılıyoruz. Bu nedenle bizlere güvenerek fabrikanızı taşıtabilirsiniz.

Fabrika Taşımacılığı Fiyatları

Fabrika taşımacılığı fiyatları pek çok kritere bağlı olarak değişir. Fabrikanın genişliği, taşıma esnasında kullanılacak araç, nakliye mesafesi ve temizlik hizmetleri sizlere vereceğimiz fiyatı belirlemektedir. Fiyatlarımız hakkında kesin bilgi edinmek için firmamıza gelip bizlerle gerekli detayları konuşmanız gerekmektedir. Ancak uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunacağımızdan emin olabilir ve güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

HİZMETLERİMİZ

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Fuar ve Sahne Taşıma Hizmeti

Fuar ve Sahne Taşıma

Fuar ve Sahne Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Akıllı Tekstil Taşıma Hizmeti

Akıllı Tekstil Taşıma

Akıllı Tekstil Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Fabrika Taşıma Hizmeti

Fabrika Taşıma

Fabrika Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Lojistikte Paketleme

Ambalajlama

Ambalajlama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Arşiv Taşıma Hizmeti

Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Piyano Taşıma Hizmeti

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Evcil Hayvan Taşıma Hizmeti

Evcil Hayvan Taşıma

Evcil Hayvan Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...

HİZMET AVANTAJLARI

Ücretsiz Expertiz

Firma personellerimizi evinize yada iş yerinize göndererek eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz.

BİLGİ ALIN...
Sigorta ve Sözleşme

Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Nakliye ve taşıma esnasında olası kazalardan dolayı hasar gören eşyalarınızın değeri sigorta kapsamında karşılanmaktadır.

BİLGİ ALIN...
Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama yapmadan eşya taşımasına geçmeyiz. Bütün eşyalar tek tek ve özenle ambalajlanır ve kolilere yerleştirilir. Profesyonel ekibimiz tüm eşyalarınızı en doğru şekilde ambalajlar.

BİLGİ ALIN...