İLETİŞİM

444 6 113 info@nadoconakliyat.com.tr
Sosyal Medya:

HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK VE FİYAT ALMAK İÇİN ARAYIN

FUAR ve SAHNE TAŞIMA

Fuar ve Sahne Taşımacılığı

Fuar ve sahne taşımacılığı nakliye sektörünün yeni bir dalıdır. Nakliye sektöründe eşya taşımacılığı günden güne artış gösteriyor. Yaz aylarında insanların vazgeçilmez eğlence merkezi olan fuar ve sahne taşımacılığı da yeni gelişmeler arasına eklendi. Son günlerde oldukça popüler olan fuar ve sahne taşımacılığı firmamızda mevcut hizmetlerden bir tanesidir. Hemen hemen her şehirde bir fuar alanı bulunuyor ve bazı durumlarda çeşitli sebeplere bağlı olarak fuar alanının taşınması gerekiyor.

Fuar taşımacılığı alanı geniş olduğu için ciddi anlamda profesyonellik gerektiren bir iştir. Bizler de sahip olduğumuz tecrübeye dayanarak bu profesyonelliği gösterebildiğimizi iddia ediyoruz. Sizler de firmamızdan fuar ve sahne taşımacılığı hizmeti alarak bu alanda ne kadar uzman olduğumuzu görebilirsiniz. Fuar ve sahne taşımacılığı yaparken malzemelerin paketlenmesi, araca yerleştirilmesi, yeni adrese götürülüp gereken malzemelerin montajının yapılması gibi işlemlerin her biri firmamıza aittir. Eşyalarınıza hiçbir hasar vermeden yeni adresine güvenle götürüyoruz sizler de bize güvenebilirsiniz.

Firmamızda İtina Ön Planda

Fuar ve sahne taşımacılığı hizmeti sunan firmamızda aklınıza gelebilecek en ufak bir detay bile itina ile yapılıyor. Öncelikle uzman ekip arkadaşlarımız ile fuar alanında bulunan sahneyi ve diğer malzemelerin söküm aşamasını gerçekleştiriyoruz. Sonrasında bu malzemeleri oldukça geniş nakliye araçlarımıza yüklüyoruz. Hava şartlarından ve taşıma koşullarından malzemelerin hasar almaması için de gerekli korumayı sağlıyoruz. Yeni fuar alanına gittiğimizde ise aracımızdan malzemeleri indirerek özenle montajlarını gerçekleştirip taşıma işini tamamlıyoruz.

Firmamızda çalışan elemanlarımızın her biri ağır yük taşıyabilecek kapasiteye sahip bu nedenle eşyaların düşmesi ya da hasar görmesi gibi bir risk durumu ortaya çıkmıyor. Firmamızda her boyda kamyon, tır ve vinç gibi taşıma araçları da mevcut olduğu için kısa sürede taşıma işlemini hallediyoruz.

Teknoloji ve Profesyonellik

Fuar ve sahne taşımacılığı herkesin de bildiği gibi son derece büyük alanlardır. Burada çeşitli sergiler düzenlenir ve konser verilir. Her biri büyük ebatlı eşyalar olduğu için teknoloji yöntemlerini kullanarak ve profesyonel bir şekilde taşımasını sağlamak gerekir. Bizler de müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru cevap verebilmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Öncelikle müşterilerimizin taleplerine zamanında karşılık veriyor ve hiçbir sorun çıkarmadan taşıma işlemini tamamlıyoruz.

Eğer müşterilerimiz talep ederse taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce yeni fuar alanını anlaşmalı olduğumuz temizlik şirketleri ile temizletiyoruz. Üstelik biz aracı firma olduğumuz için oldukça uygun fiyata bu işlemi hallediyoruz. Temizliği de hesaba katarsak eğer fuar ve sahne taşıma hizmeti ortalama 2 gün sürüyor. Ancak bu süreyi fuar alanının genişliği ve hava koşulları da etkilemektedir. Bunun için firmamıza fuar ve sahne taşımacılığı hizmeti için başvurduğunuzda gerekli detayları yüz yüze konuşuyoruz. Fakat şunu bilmelisiniz ki asla sizi mahcup etmiyor ve taleplerinizi en doğru biçimde karşılıyoruz.

Fuar ve Sahne Taşımacılığı Ücretleri

Fuar ve sahne taşımacılığı ücretli çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Fuar alanının genişliği, fuar alanında bulunan mekanik eşyaların sayısı, küçük eşya miktarı, fuar alanında bulunan eşyaların durumu, eşyaların taşınacağı yük aracı ve yeni fuar alanının adresi gibi durumlar fuar alanının taşınma süresini etkilediği gibi ücretleri de etkilemektedir. Bu sebeplere dayanarak sizlere kesin bir fiyat belirtemeyiz fakat firmamıza geldiğiniz zaman bütçenizi sarsmayacak oranda ortalama bir fiyat bilgisi verebiliriz.

Firmamızdan güvenle fuar ve sahne taşıma hizmeti alabilirsiniz. Çünkü biz sizlere bu güveni sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Öncelikle firmamızdan kaynaklı bir hasar oluşmasına karşın fuar ve sahne taşımacılığını sigorta yaptırarak gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

HİZMETLERİMİZ

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Fuar ve Sahne Taşıma Hizmeti

Fuar ve Sahne Taşıma

Fuar ve Sahne Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Akıllı Tekstil Taşıma Hizmeti

Akıllı Tekstil Taşıma

Akıllı Tekstil Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Fabrika Taşıma Hizmeti

Fabrika Taşıma

Fabrika Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Lojistikte Paketleme

Ambalajlama

Ambalajlama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Arşiv Taşıma Hizmeti

Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Piyano Taşıma Hizmeti

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Evcil Hayvan Taşıma Hizmeti

Evcil Hayvan Taşıma

Evcil Hayvan Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...

HİZMET AVANTAJLARI

Ücretsiz Expertiz

Firma personellerimizi evinize yada iş yerinize göndererek eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz.

BİLGİ ALIN...
Sigorta ve Sözleşme

Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Nakliye ve taşıma esnasında olası kazalardan dolayı hasar gören eşyalarınızın değeri sigorta kapsamında karşılanmaktadır.

BİLGİ ALIN...
Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama yapmadan eşya taşımasına geçmeyiz. Bütün eşyalar tek tek ve özenle ambalajlanır ve kolilere yerleştirilir. Profesyonel ekibimiz tüm eşyalarınızı en doğru şekilde ambalajlar.

BİLGİ ALIN...