İLETİŞİM

444 6 113 info@nadoconakliyat.com.tr
Sosyal Medya:

HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK VE FİYAT ALMAK İÇİN ARAYIN

ÇELİK KASA TAŞIMA

Çelik Kasa Taşıma

Çelik kasa taşıma herkesin yapamayacağı çok özel bir hizmettir. Nakliye hizmetinde çığır açan çelik kasa taşıma hizmeti ciddi manada güven gerektiren bir iştir. Hâlbuki dışarıdan bakıldığı zaman basit bir taşıma hizmeti gibi görülmektedir fakat işin aslı öyle değildir. Çünkü bu iş için hizmet veren firmanın bu sektör hakkında eğitim almış olması gerekir. Çünkü çelik kasa taşıma hizmeti eğitim almamış kişiler tarafından verildiği zaman büyük sıkıntılar ortaya çıkmaktadır.

Firmamız da çalışan elemanlar da bu hizmeti verebilmek için gerekli eğitimlerden geçmişlerdir. Çelik kasa taşıma hizmeti sunmak için firmanın özel araçlara sahip olması gerekir. Bu araçlar ise kızak, kayış ve trans palet olarak gösterilebilir. Bu araçlara sahip olmayan firma çelik kasa taşıma hizmeti sunamaz. Bizler de müşterilerimize çelik kasa taşıma hizmeti sunmak için bu araçları firmamızda bulunduruyoruz. İsmi geçen araç taşıma sistemleri sayesinde çelik kasa yük aracına güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Aynı zamanda büyük kolaylıkla araçtan kasalar indirilmektedir.

Kasalara Göre Farklı Yöntemler

Çelik kasa taşıma hizmeti sunarken yukarıda bahsedilen sistemlerin kesin olarak bulundurulması gerekir. Ancak çelik kasa tipine göre farklı ekipmanlar da bulundurmak gerekebiliyor. Örneğin para kasası, kuyumcu kasası ya da silah kasası gibi kasaları taşımaya yönelik değişik güvence araçlarının bulundurulması gerekebiliyor. Bizler de kasaların hasar görmemesi için ve içerisinde bulunan değerli eşyaların zarar görmemesi için gerekli olacak tüm ekipmanları bulunduruyoruz. Bu sayede taşıma esnasında da indirip bindirme aşamasında da hiçbir problem ile karşılaşmıyoruz.

Çelik kasa bilindiği üzere insanların değerli eşyalarını saklayabileceği, hırsızlara ya da art niyetli insanlara karşı eşyalarını koruyabileceği güvenli kutulardır. Çelik kasalar genelde bir şifre ile ya da kilit ile açılır. Malzemesi çelik olduğu için de ağır bir üründür ve taşımak için biraz güç gerekir. Hatta son derece ağır oldukları için bir yerden bir yere götürmek şöyle dursun yerinden kımıldatmak bile neredeyse imkânsızdır. Bu nedenle çelik kasaların taşımacılığı yapılırken uzman ekip tarafından profesyonel hizmet almak gerekir. Bizler de müşterilerimize çelik kasalarını taşıyabilmeleri için profesyonel hizmet sunuyoruz.

Çelik Kasa Taşıma Nasıl Gerçekleşir?

Çelik kasa taşıma hizmeti yukarıda da bahsettiğimiz gibi farklı aletler tarafından verilmekte olup elemanlarımız da bu ekipmanları kullanma yetkisine sahiptir. Çelik kasa taşıma işlemi yapılırken öncelikle kasayı kendisine uygun bir kızağa bağlıyoruz. Tabi ki bu kızaklar yalnızca çelik kasa taşımacılığı için üretildikleri için son derece güvenilirlerdir. Kızağa sarılan çelik kasa kayış yardımı ile askıya alınır. Sonrasında araca gidene kadar trans palet ve benzeri sistemler ile araca kadar taşınır. Vinç aleti de bu aşamada kullanılan araçlardan biridir.

Buradan da anlaşılacağı üzere çelik kasa taşıma işleminin büyük çoğunluğu gerekli ekipmanlar yardımı ile yapılmaktadır. Bu nedenle çelik kasa taşıma firması araştırırken çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü herkes bizim gibi müşterilerine güvenilir hizmet sunmayabilir. Eğer çelik kasanızı hiçbir risk altına girmeden, en ufak bir hasar görmeden bir yerden başka bir yere taşımak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Çelik Kasa Taşıma Fiyatları

Çelik kasa taşıma fiyatları müşteriden müşteriye farklılık gösterir. Çelik kasayı taşırken kullanılacak malzemeler, çelik kasanın götürüleceği adres ve kasa sayısı gibi etkenler fiyatları etkilemektedir. Bu nedenle sizlere net fiyat bilgisi verebilmemiz için firmamızı aramanızı öneririz. Böylece sizlere ortalama bir rakam belirtebiliriz. Anlaşma sağlamak için de sizleri firmamıza bekleriz ve her türlü desteği vereceğimizi belirtiriz.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

HİZMETLERİMİZ

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
evden eve nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Fuar ve Sahne Taşıma Hizmeti

Fuar ve Sahne Taşıma

Fuar ve Sahne Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Akıllı Tekstil Taşıma Hizmeti

Akıllı Tekstil Taşıma

Akıllı Tekstil Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Fabrika Taşıma Hizmeti

Fabrika Taşıma

Fabrika Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN
Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Lojistikte Paketleme

Ambalajlama

Ambalajlama hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Arşiv Taşıma Hizmeti

Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma

Çelik Kasa Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Nadoco Nakliyat Piyano Taşıma Hizmeti

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...
Evcil Hayvan Taşıma Hizmeti

Evcil Hayvan Taşıma

Evcil Hayvan Taşıma hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.
BİLGİ ALIN...

HİZMET AVANTAJLARI

Ücretsiz Expertiz

Firma personellerimizi evinize yada iş yerinize göndererek eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz.

BİLGİ ALIN...
Sigorta ve Sözleşme

Eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Nakliye ve taşıma esnasında olası kazalardan dolayı hasar gören eşyalarınızın değeri sigorta kapsamında karşılanmaktadır.

BİLGİ ALIN...
Ambalajlama ve Paketleme

Ambalajlama yapmadan eşya taşımasına geçmeyiz. Bütün eşyalar tek tek ve özenle ambalajlanır ve kolilere yerleştirilir. Profesyonel ekibimiz tüm eşyalarınızı en doğru şekilde ambalajlar.

BİLGİ ALIN...