İLETİŞİM

444 6 113 info@nadoconakliyat.com.tr
Sosyal Medya:

HAKKIMIZDA

Firmamız Nakliye Sektöründe Evden eve parsiyel şehir içi şehirler arası nakliye de kuşkusuz lider taşımacılık firmalarından biridir.

Firmamız Kuruluşu 1987 ‘den Bugüne kadar yaptığı sayısız nakliye hizmeti ile en zor yeti olan tecrübeyi artırmış aynı zamanda her problem için çözümü olan uzman elemanlar yetiştirmiştir.

Nadoco NAKLİYAT güçlü teknolojik altyapısı, bilgisayar sistemi ve donanımı, firma araçları müşterilerine hızlı ve doğru hizmeti vermek için her geçen gün kendini yenilemek ve geliştirmektedir. Ayrıca müşterilerimizin bize her an ulaşabilecekleri ve yenilenmekte olan internet bağlantımız ile işlemler çağa uygun bir şekilde yürütülmektedir.

Merkez Şubemizdeki istediğiniz her çeşit ve ebattaki kamyon, kamyonet  hizmetlerinize sunmuştur.

Kurumsal vizyonumuz nakliye sektöründe yarattığımız güvenilirlik ve müşteri memnuniyetiyle, kaliteli bir şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır. Nadoco Nakliyat bu vizyon doğrultusunda tekstil, makine firmalarına ve alt yüklenicilere hizmet vermektedir. Nadoco Nakliyat olarak, verdiği hizmet dünya standartlarına uygun, sağlam, güvenilir ve kaliteli olması bizim için öncelik taşımaktadır. Ayrıca insan sağlığına önem vererek hizmet etmesi ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarması yine hedeflerimiz arasında gelmektedir.
Nadoco Nakliyat boyutları ve iş alanları ne olursa olsun her türlü kuruluşa nakliye hizmeti vermektedir.
Gidilecek yer ne kadar uzak olursa olsun önceden planladığımız süreye KESİNLİKLE UYARIZ.
Mesafeler bizim için önemsizdir. Taşınacak her ürününüz şehir içi ve şehirden şehre SİGORTALI TAŞINIR.
Filomuzdaki bütün araçlarda uydu bağlantılı GPS araç takip sistemleri mevcuttur. Araçlarımız internet üzerinden takip edilip siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve güvenli taşımacılık yapa bilmek için teknoloji be bilgi çağını yakından takip ediyoruz.

Firmamız hizmetlerine 7/24 vermektedir. Türkiye’nin her yerinden 444 6 113 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Şehiriçi evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat da sizlere kesintisizi hizmet verilmektedir.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat